ŚmieciarkaSerwis.pl

E-mail: biuro@smieciarkaserwis.pl

Telefon: +48 797 897 337

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą bardzo dobrze wyszkolonych i zorganizowanych specjalistów w zakresie automatyki, elektroniki i układów hydraulicznego sterowania w maszynach komunalnych i nie tylko. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantuje niezawodność i gotowość do realizacji najtrudniejszych zadań.

Oferujemy ogólnopolską sieć serwisową, wykwalifikowanych i doświadczonych techników, szybką dostawę części zamiennych.
Dzięki naszym mobilnym technikom serwisowym jesteśmy blisko Państwa i szybko reagujemy na Wasze potrzeby. Części zamienne dostarczane są zarówno z magazynów lokalnych, jak i dowożone bezpośrednio do Państwa naszymi samochodami serwisowymi.

Kompleksowe kontrakty serwisowe

Nasze kompleksowe kontrakty serwisowe pozwalają nam przejąć odpowiedzialność za funkcjonowanie, pełną sprawność i gotowość do pracy floty pojazdów naszych klientów. Tym samym minimalizujemy Państwa ryzyko podczas świadczenia usług.

Od dostawy jednej części, po umowę na pełny serwis, z przeglądami, stałą stawką konserwacji i napraw, a także gwarancją wdrożenia i szkoleń załóg oraz personelu obsługowego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami serwisowymi w celu poznania oferty!

Specjalizacje

Nasza infrastruktura serwisowo–warsztatowa oraz zespół doświadczonych pracowników, pozwala oferować Klientom kompleksową usługę przygotowania pojazdów oraz ich weryfikację lub zastosowanie odpowiednio dobranych parametrów, które służą do pozyskania lub naprawy istniejącego sprzętu.

Nasza specjalność to zabudowy śmieciarek oraz wrzutników różnych typów. W ofercie znajdują się takie elementy konstrukcyjne jak:

  • kompletne wrzutniki automatyczne firm Zoeller, Terberg.
  • hydraulika siłowa różnorodnego zastosowania na pojazdach ciężarowych ze sterowaniem za pośrednictwem magistrali CAN.

Szukają Państwo maszyn używanych? Chętnie pomożemy Państwu także w tym zakresie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta lub opiekunem Waszego terenu.

Czym się zajmujemy?

Serwis maszyn

Prowadzimy ogólnopolską sieć serwisową. Dzięki naszym mobilnym technikom serwisowym jesteśmy blisko klienta oraz szybko reagujemy na jego potrzeby.

Maszyny używane

Dysponujemy flotą pojazdów używanych, gotowych do pracy. Każdy pojazd starannie weryfikujemy pod względem stanu technicznego.

Części zamienne

Posiadamy części zamienne do większości śmieciarek na polskim rynku. Części dostarczane są zarówno z magazynów lokalnych, jak i dowożone bezpośrednio do klienta naszymi samochodami serwisowymi.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Posiadamy pojazdy serwisowe w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt i części zamienne, dzięki czemu możemy usuwać awarie bezpośrednio u klientów.

Jakość

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowania sprzętu komunalnego na najwyższym poziomie na rynku.

Rzetelność

Powierzone nam prace wykonujemy sumiennie oraz z zaangażowaniem, stawiając zadowolenie klientów na pierwszym miejscu.

Terminowość

Bezwzględnie dotrzymujemy przewidywanych terminów realizacji świadczonych przez nas usług, a także cenimy czas naszych klientów.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?