ŚmieciarkaSerwis.pl

E-mail: biuro@smieciarkaserwis.pl

Telefon: +48 797 897 337

Maszyny używane

Maszyny używane

Oferujemy Państwu wynajem naszych pojazdów do zbiórki odpadów w różnych konfiguracjach (pojazdy jednokomorowe i dwukomorowe, pojazdy śmieciarko-myjki na gorącą wodę itp.). Gotowe do pracy pojazdy w istotny sposób zmniejszają ryzyko przestojów, gdyż całość obsługi, a co za tym idzie również wszystkie koszty związane z eksploatacją, są po naszej stronie.

Takie działanie daje Państwu gwarancję stałej ceny, co jednocześnie przekłada się na możliwość długofalowego projektowania budżetu i opłacalności wykonywanych zleceń.

Kompleksowe kontrakty serwisowe

Nasze kompleksowe kontrakty serwisowe pozwalają nam przejąć odpowiedzialność za funkcjonowanie, pełną sprawność i gotowość do pracy floty pojazdów naszych klientów. Tym samym minimalizujemy Państwa ryzyko podczas świadczenia usług.

Od dostawy jednej części, po umowę na pełny serwis, z przeglądami, stałą stawką konserwacji i napraw, a także gwarancją wdrożenia i szkoleń załóg oraz personelu obsługowego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami serwisowymi w celu poznania oferty!

Skontaktuj się z nami w celu poznania pełnej oferty pojazdów na wynajem!

Co nas wyróżnia?

SZEROKA OFERTA POJAZDÓW

Dysponujemy szeroką flotą pojazdów na wynajem. Oferujemy naszym Klientom pojazdy dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Wiedza i znajomość branży pozwala nam sprawnie reagować w każdej sytuacji.

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Prowadzimy obsługę serwisową wynajmowanych pojazdów sumiennie oraz z zaangażowaniem, stawiając zadowolenie klientów na pierwszym miejscu.

Optymalizacja

Bazując na naszej palecie wysokiej jakości produktów, wiedzy i doświadczeniu, dążymy do wypracowania rozwiązań, które umożliwiają ekonomiczne i bezpieczne eksploatowanie przez Państwa urządzeń i maszyn. Naszym celem jest przyczynianie się do udoskonalenia wydajności i minimalizacji przestojów awaryjnych. To wszystko jest możliwe dzięki prewencyjnym naprawom i usuwaniu uszkodzeń detali, przed uszkodzeniem całych zespołów użytkowych.

Dostosowując wielkość floty do swoich potrzeb możecie Państwo zmniejszyć koszty wynajmu sprzętu, jeśli nie macie wystarczająco dużo własnego sprzętu. Jeśli natomiast sprzęt jest wyeksploatowany, istnieje możliwość zmniejszenia kosztów posiadania.

Wynajem pojazdów

Dysponujemy flotą pojazdów używanych, które po weryfikacji stanu technicznego oraz serwisie są gotowe do pracy. Szerokie kontakty w grupie międzynarodowej pozwalają nam na pełen monitoring dostępności. Tym samym możemy oferować wybrane pojazdy, które sprostają wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Szukają Państwo maszyn używanych? Chętnie pomożemy Państwu także w tym zakresie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta lub opiekunem Waszego terenu.

Wynajem to nie wszystko!

Serwis maszyn

Prowadzimy ogólnopolską sieć serwisową. Dzięki naszym mobilnym technikom serwisowym jesteśmy blisko klienta oraz szybko reagujemy na jego potrzeby.

Części zamienne

Posiadamy również części zamienne do większości śmieciarek na polskim rynku. Części dostarczane są zarówno z magazynów lokalnych, jak i dowożone bezpośrednio do klienta naszymi samochodami serwisowymi.

Chcesz nawiązać z nami współpracę lub dowiedzieć się o nas więcej?