ŚmieciarkaSerwis.pl

E-mail: biuro@smieciarkaserwis.pl

Telefon: +48 797 897 337

Serwis maszyn

Serwis sprzętu komunalnego

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę usług serwisowych w zakresie napraw sprzętu. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawie śmieciarek (np. Zoeller, Faun, Grange, Norma, Joab, NTM) oraz aparatów wrzutowych (Zoeller, Grange).

Jesteśmy grupą bardzo dobrze wyszkolonych i zorganizowanych specjalistów w zakresie automatyki, elektroniki i układów hydraulicznego sterowania w maszynach komunalnych i nie tylko. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę, gwarantuje Państwu niezawodność i gotowość do realizacji najtrudniejszych zadań.

Mobilny serwis

Posiadamy pojazdy serwisowe w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt i części zamienne, dzięki czemu możemy usuwać awarie bezpośrednio u klientów.

Cenimy czas i pieniądze klienta, które często musi on spożytkować na dojazd do serwisu (kierowca, paliwo, amortyzacja). My realizujemy nasze usługi u Państwa w firmie, w dogodnym i dopasowanym do Państwa potrzeb czasie. Nasze magazyny na bieżąco uzupełniamy w materiały eksploatacyjne.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty serwisowej!

W czym się specjalizujemy?

AUTOMATYKA

HYDRAULIKA

ELEKTRONIKA

UKŁADY HYDRAULICZNEGO STEROWANIA

Kompleksowe usługi

Nasze kompleksowe kontrakty serwisowe pozwalają nam przejąć odpowiedzialność za funkcjonowanie, pełną sprawność i gotowość do pracy floty pojazdów naszych klientów, co jednocześnie minimalizuje ryzyko podczas świadczenia usług. Od dostawy jednej części po umowę na pełny serwis, z przeglądami, stałą stawką konserwacji i napraw, oraz gwarancją wdrożenia i szkoleń załóg oraz personelu obsługowego.

Warto zapytać naszych konsultantów serwisowych o ofertę!

Serwis to nie wszystko!

Maszyny używane

Dysponujemy także flotą pojazdów używanych, gotowych do pracy. Każdy pojazd starannie weryfikujemy pod względem stanu technicznego.

Części zamienne

Posiadamy również części zamienne do większości śmieciarek na polskim rynku. Części dostarczane są zarówno z magazynów lokalnych, jak i dowożone bezpośrednio do klienta naszymi samochodami serwisowymi.

Chcesz nawiązać z nami współpracę lub dowiedzieć się o nas więcej?